NRLF103M25V35X20F datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NRLF103M25V35X20F
  • Описание
    NIC Components NRLF103M25V35X20F Capacitance Value: 10000 uF Lead Pitch For Radial: 10 mm Mounting: Through Hole Operating Temperature: -40 to 85 ?‚?°C Product Height: 20 mm Tolerance: 20 % Voltage: 25 Vdc